KONST / Litografier / Färglitografi 13603318
nr 1360 3318
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 96/375. Motivet: 40x49cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:36:18
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö